piątek, 14 października 2016

MECZ Z WROCŁAWIEM


W 4 kolejce I ligi mężczyzn nasza drużyna zmierzyła się w odległym Wrocławiu z tamtejszym Betardem. Mogło by się wydawać ze mecz będzie przysłowiowym spacerkiem dla naszej drużyny jednak jak się później okazało  był to bardzo ciężki mecz. Pierwsze partie pokazały ze drużyna z Wrocławia łatwo skóry nie sprzeda i po grach deblowych na tablicy wyników dość niespodziewanie był remis 3:3. Ostatnia seria spotkań to dwa pewne zwycięstwa naszego "drugiego" stołu i porażka Nadolskiego z bardzo dobrze dysponowanym tego dnia Kaczmarkiem 2:3. Przy wyniku 5:4 do stołu podeszli Moczko Michał oraz Czernik Mateusz. Pierwszy set po przewagach dla zawodnika gospodarzy i sensacja jaką byłby remis stawała się coraz bardziej realna. Jednak od drugiego seta dużo lepiej i skuteczniej zaczął grać nasz zawodnik i w pozostałych trzech partiach nie dał szans rywalowi czym przypieczętował zwycięstwo drużyny Strzelca 6:4.
Kolejny mecz zagramy już 22 października z drużyną PWSZ Zamość.
Publikacja
Marek Armata

0 komentarze:

Publikowanie komentarza