czwartek, 8 października 2015

HISTORYCZNE ZWYCIĘSTWO STRZELCA W SUPERLIDZE !


We wtorkowym meczu (06.10.2015r.) na wyjeździe drużyna  GMKS Strzelec Frysztak rozegrała spotkanie z LKS Odra Metraco Miękinia. Mecz od początku zapowiadał się bardzo interesująco , ponieważ team z Dolnego Śląska to także beniaminek  Wschodzący Białystok Superligi Mężczyzn . Trzeba przyznać że nasza drużyna zagrała świetne spotkanie i idealnie trafiła z ustawieniem ponieważ trzy punkty trafiły do Frysztaka . 
W otwarciu meczu do stołu podeszli lider Odry Piotr Chodorski i Mateusz Czernik. W tym pojedynku górą był zawodnik z Miękini wygrywając w stosunku 3:0 .W następnej partii kibice w Głosce mieli okazje zobaczyć mecz na światowym poziomie, a to wszystko za sprawom Pavla Platonova i Michała Bańkosza gdzie nasz zawodnik w tie breaku zwycieżył 11:8 po bardzo zaciętym pojedynku. W meczu trójek spotkali się Nestor Wasylkowski po stronie gospodarzy i Michał Dąbrowski po stronie gości  gdzie w emocjonującym meczu zawodnik z Frysztaka zapewnił pierwszy historyczny punkt do tabeli ligowej Superligi .W tym meczu bardzo ważny był 3 set gdzie to Nasz zawodnik wygrał 14:12 . Na wysokości zadania stanął świeżo upieczony brązowy medalista drużynowych mistrzostw Europy z Jeykaterinburga Platonov pokonując 3:1 Chodorskiego i tym samym zapewniając nam zwycięstwo za pełną pulę punktową.
Po tym meczu drużyna GMKS Stzrelec Frysztak awansowała  na 8 miejsce w tabeli.

KOLEJNY MECZ JUŻ W CZWARTEK 08.10.2015 r. Strzelec Frysztak zagra u siebie podejmując 3S Polonię Bytom - mecz rozegrany zostanie na sali SOSW Frysztak o godz. 18:00

SERDECZNIE ZAPRASZAMY 
Tekst 
Michał Dąbrowski
Publikacja 
Marek Armata

0 komentarze:

Publikowanie komentarza