wtorek, 18 listopada 2014

Pingpongiści Strzelca utrzymują wysoką formę

Tenisiści stołowi GMKS Strzelec Frysztak odnieśli trzecie zwycięstwo w bieżącym sezonie rozgrywek grupy południowej 1. Ligi Mężczyzn. Podopieczni trenera Mieczysława Niemca pokonali w Zawierciu miejscowy Viret w stosunku 9:1 i awansowali na 4. miejsce w tabeli.

Komplet 2,5 punktów wywalczyli: Sanil Shetty (1. stół) oraz Mateusz Czernik i Krzysztof Niemiec (2. stół). Jedyną partię przegrał na 1. stole Michał Dąbrowski, który po zaciętym pojedynku musiał uznać wyższość doświadczonego Karola Szotka (1:3).

Bardzo cieszy postawa Shetty'ego - reprezentant Indii wciąż jest niepokonany w 1. Lidze i z bilansem 12 zwycięstw przewodzi rankingowi indywidualnemu rozgrywek.

Wysoką formę pingpongiści Strzelca potwierdzili w 2. Grand Prix Podkarpacia Seniorów, rozgrywanym w Błażowej. Turniej wygrał Damian Wojdyła, trzeci był Mateusz Czernik, a tuż za nim uplasował się Krzysztof Niemiec. W eliminacjach wojewódzkich nie startował Michał Dąbrowski, który posiada prawo startu od razu w turnieju głównym 2. Grand Prix Polski.

Kolejne starcie ligowe ekipa z Frysztaka rozegra w sobotę, 22 listopada br. Będą to derby Podkarpacia na poziomie 1. Ligi Mężczyzn, w którym Strzelec podejmie zespół KS Pegaz Łańcut (obecnie 6. pozycja w tabeli). Początek spotkania o godz. 16:00 w hali Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego we Frysztaku.

0 komentarze:

Publikowanie komentarza