niedziela, 18 maja 2014

Płomień pokonany na wyjeździe!

Strzelec w 18 kolejce grał na wyjeździe z drużyną Płomień Zagorzyce. Po bramkach Dyki w 35 minucie i Studniarza w 40 minucie nasza drużyna wróciła do domu z kompletem punktów.

Pierwsza połowa to dobra gra Strzelca i dominacja na boisku co zaowocowało 2 bramkami. Pierwszą bramkę w 35 minucie po indywidualnej akcji zdobył Mateusz Dyka. Nasza drużyna poszła za ciosem i już w 40 minucie po asyście Jamroga drugą bramkę zdobył Damian Studniarz.

W drugiej połowie nasza drużyna prowadzą dwoma bramkami odpuściła i gospodarze przejęli inicjatywę na boisku. Na szczęście zawodnicy Strzelca dobrze się bronili i dali sobie strzelić tylko jedna bramkę w końcówce meczu.

Po 18 kolejkach z dorobkiem 27 punktów zajmujemy 5 miejsce w tabeli A klasy - Dębica I

Płomień Zagorzyce 1-2 Strzelec Frysztak

Bramki: Dyka 35', Studniarz 40'
Skład: Pilut Micha, Wnęk P., Błoniarz, Pilut Marcin, Dominik, Ścibior, Dyka, Jamróg, Cyran, Boroń, Studniarz oraz Wnęk Sz.

0 komentarze:

Publikowanie komentarza