niedziela, 25 maja 2014

Damian wypunktował Huragan

W dzisiejszym meczu Strzelec pokonał u siebie Huragan Przedbórz 2:1. Obie brami dla frysztackiej drużyny zdobył Damian Studniarz. To 2 z rzędu wygrana Strzelca.

Strzelec rozpoczął lekko ospale dzisiejszy mecz i to gości na początku meczu zaczęli tworzyć akcje podbramkowe. Szybka kontra w 8 minucie i bramka Damiana na 1:0 uspokoiła grę naszej drużyny. Mimo kilku okazji podbramkowych po pierwszej połowie Strzelec schodził z jednobramkową zaliczką. Druga połowa o jeszcze częstsze ataki gości, którzy w 65 minucie zdołali wyrównać na 1:1. W końcówce meczu nasza drużyna wyprowadziła ciekawą akcje lewym bokiem a z 16 metrów kapitalnym strzałem pod poprzeczkę popisał się Studniarz i to nasza drużyna wywalczyła 3 punkty.


Strzelec Frysztak 2:1 (1:0) Huragan Przedbórz
Pilut Michał, Pilut Marcin, Zieliński, Dominik, Wnęk P., Dyka (88' Wnęk T.), Jamróg, Cyran, Ścibior (51' Wiśniowski), Studniarz, Boroń

2x Studniarz 8' 1:0 i 85' 2:1
Goście 65' 1:1

0 komentarze:

Publikowanie komentarza