poniedziałek, 28 kwietnia 2014

Tylko remis!

Po świątecznej przerwie seniorzy Strzelca wrócili na ligowe boiska. W niedzielę nasza drużyna rozgrywała wyjazdowy mecz w Lubzinie, gdzie zmierzyliśmy się z miejscowym Strażakiem.

Pierwsza połowo to dobra gra Strzelca, niestety po dość kontrowersyjnej sytuacji w polu bramkowym sędzia podyktował rzut karny, który został wykorzystany i to my przegrywaliśmy po pierwszych 45 minutach 1:0. Druga połowo to jeszcze lepsza gra zawodników z Frysztak i praktycznie dominacja na boisku, niestety z kilkunastu sytuacji podbramkowych tylko jedną udało się wykorzystać, w 55 minucie bramkę na remis zdobył Marcin Pilut. Po meczu na szczególne wyróżnienie znów zasłużył Scibior, który rozegrał kolejne bardzo dobre spotkanie. Również bardzo dobra zmianę dał Albert – to chyba wpływ zwycięskiej bramki z ostatniego spotkania

Strażak Lubzina 1:1 Strzelec Frysztak
55' Marcin Pilut

Skład: Michał Pilut, Płonka, Błoniarz, Dominik, Zieliński, Ścibior, Nykiel, Dyka, Jamróg, Studniarz, Marcin Pilut oraz Cyran, Boroń, Wnęk T.