piątek, 21 lutego 2014

Pingpongowy weekend.

Przed nami kolejny weekend pełen pingpongowych emocji we Frysztaku. W sobotę, niemal w samo południe, pierwszoligowy GMKS Strzelec podejmie UKTS Alfę Radzyń Podlaski, a dzień później Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy będzie gospodarzem Indywidualnych Mistrzostw Podkarpacia Młodzieżowców w tenisie stołowym.

Podopieczni trenera Mieczysława Niemca po 11 kolejkach ligowych zajmują pozycję wiceliderów I ligi mężczyzn. Ich najbliżsi przeciwnicy plasują się na 7. pozycji. W pierwszym bezpośrednim pojedynku tego sezonu Strzelec pokonał Alfę w minimalnym rozmiarze 6:4, dlatego zapowiada bardzo wyrównane, emocjonujące spotkanie.

Zawodnicy Strzelca mają nadzieję na liczne przybycie kibiców i głośny doping. Początek meczu w sobotę o godzinie 11:30.

Dzień później, od godziny 9:00 rozgrywany będzie turniej rangi wojewódzkiej, w którym poznamy nowych Mistrzów Podkarpacia Młodzieżowców w tenisie stołowym. Rywalizacja toczyć będzie się zarówno w grze pojedynczej, jak i podwójnej oraz par mieszanych kobiet i mężczyzn - zobaczymy więc sporo ciekawych, różnorodnych pojedynków z udziałem czołowych zawodników z całego województwa.

Wszystkich kibiców zapraszamy do hali SOSW we Frysztaku, przy ul. Wybickiego 25. Wstęp wolny.

0 komentarze:

Publikowanie komentarza