czwartek, 7 listopada 2013

Nowości w "GAP" Frysztak!


W dniu 18.11.2013r. o godz. 15:30 na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej Nr 1 we Frysztaku odbędą się wewnętrzne potyczki zawodników zrzeszonych w „GAP” Frysztak. W tym samym dniu rozegrany zostanie także sparing pomiędzy rodzicami zawodników.
Na zakończenie turnieju młodzi piłkarze otrzymają pamiątkowe medale i Certyfikaty przynależności do Gminnej Akademii Piłkarskiej.
--------------------------------------------
Co nowego i fajnego przed nami : -)
1. Obecnie jesteśmy w trakcje negocjacji ze sponsorami w sprawie zakupienia nowych strojów piłkarskich dla wszystkich zawodników z logo sekcji (o sponsorach poinformujemy wkrótce na naszej stronie, logo sponsorów zostanie także zamieszczone na strojach).

2. Pod koniec roku powstaną kalendarze "GAP" Frysztak na 2014 r.  z wizerunkiem reprezentacji (zdjęcie całej drużyny), (jeśli będą zainteresowani sponsorzy tego typu reklamą, to logo sponsorów również zostanie zamieszczone na kalendarzach).

3. Początkiem grudnia „GAP” Frysztak zaprosi uczniów klas I-  III wszystkich szkół podstawowych z terenów Gminy Frysztak na turniej o „ Piłkarski Puchar Mikołaja”.

* ZAPRASZAMY DO CZYNNEGO UDZIAŁU I KIBICOWANIA PODCZAS NAJBLIŻSZYCH ROZGRYWEK,
* ZAPRASZAMY TAKŻE  WSZYSTKICH, KTÓRZY CHCIELIBY WESPRZEĆ NASZE DZIAŁANIA.

Zostań piłkarzem "GAP" Frysztak – zapraszamy mieszkańców wszystkich sołectw Gminy Frysztak.
----------------

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących funkcjonowania Gminnej Akademii Piłkarskiej prosimy o kontakt z dyrektorem GOSiR (codziennie od 8:00 do 16:00) lub instruktorami podczas treningów.

0 komentarze:

Publikowanie komentarza