niedziela, 20 października 2013

Plon pokonany (FILM)

STRZELEC FRYSZTAK 3-2 (3:1) PLON KLĘCZANY
13 minuta - 1:0 Jamróg
15 minuta - 2:0 Urban
30 minuta - 3:0 Jamróg
45 minuta - 3:1
83 minuta - 3:2

Skład: Urban G., Dominik (83' Pilut), Zieliński, Wnęk P., Wnęk Sz. (86' Zięba), Błoniarz (78' Wiśniowski), Dyka, Włodyka, Płonka (58' Mocek), Urban K. (62' Ścibior), Jamróg

W 10 kolejce seniorzy Strzelca na własnym boisku wygrali 3:2 z Plonem Klęczany. Dla Strzelca bramki zdobyli 2 Jamróg oraz Urban.
Dzisiejsze spotkanie rozpoczęło się bardzo dobrze, w 13 minucie po pięknym strzale z dystansu Jamroga Strzelec wyszedł na prowadzenie 1:0 . 2 minuty późnej Strzelec prowadził już 2:0, akcje sam na sam wykończył powracający po dłuższej przerwie Urban. 30 minuta to już ośmieszenie obrońców przez Jamroga i druga brama tego jakże dobrze spisującego się zawodnika Strzelca. Niestety strzelec w ostatniej minucie pierwszej połowy stracił bramkę. Do przerwy prowadziliśmy 3:1 i wiadomo było że Plon w drugiej połowie mocno zaatakuje. Druga połowa to już mecz wali z niewielką przewagą zawodników z Klęczan. W 83 minucie Plon strzela bramkę na 3:2 i w drużynie z Frysztaka wkrada się nerwowość w grze. Na szczęście tego dnia więcej bramek nie zobaczyliśmy i 3 punkty zostają we Frysztaku.