poniedziałek, 14 października 2013

Mecz sparingowy zawodników GAP Frysztak z drużyną z Wojaszówki!

W dniu 14.10.2013r. odbył się pierwszy z kilku planowanych meczy sparingowych zawodników Gminnej Akademii Piłkarskiej. Rywalami akademickiej reprezentacji byli piłkarze „Wojaka” Wojaszówka. Rozgrywki przeprowadzone zostały na "Orliku" w Bajdach. 
Mecz ze względu na miejsce był bardzo atrakcyjny i z pewnością wpłynął pozytywnie na budowanie piłkarskiej formy.
Serdecznie dziękujemy trenerom i zawodnikom „Wojaka” Wojaszówka za przyjęcie i wspólnie spędzone popołudnie. dziękujemy także rodzicom, którzy przyjechali kibicować frysztackiej drużynie. Wkrótce kolejny mecz na "Orliku' w Jaśle z „Akademią Piłkarską” Jasło. 
W dzisiejszym meczu drużynę Gminnej Akademii Piłkarskiej Frysztak reprezentowali:
Szymon Petka, Kewin Wrona, Kacper Błoniarz, Kamila Mikuszewska, Wojciech Giera, Kuba Binkowicz, 
Gabrysia Kuternoga, Wojciech Byś, Kuba Oparowski, Bartosz Boduch, Michał Prokopowicz, Łukasz Kiebała, Konrad Piękoś, Patryk Kalisztan, Wiktor Kapinos, Krystian Mularz, Waldek Winiarski, Patryk Siwa, Maciej Feliks, Jan Steczkowski, Sebastian Binkowicz.

W związku z pojawiającymi się nieprawdziwymi opiniami dotyczącymi wykorzystania środków finansowych wpłacanych przez rodziców w ramach „GAP” Frysztak  - wyjaśniamy:
Wszystkie zainwestowane przez rodziców środki finansowe wynikające z regulaminu wracają do ich dzieci w postaci rzeczowej lub w postaci organizacji meczy wyjazdowych - chociażby takich jak dzisiejszy.
Trenerzy treningi prowadzą w ramach praktyki wynikającej z umowy między GOSiR Frysztak, a Uniwersytetem Rzeszowskim oraz w ramach współpracy Ośrodka sportu z Klubem GMKS "Strzelec" Frysztak.
Wpisowe w wysokości 25 zł (na miesiąc), wykorzystywane jest tylko i wyłącznie na rozwój sekcji, zakup sprzętu i strojów, wyjazdy na sparingi, zakup pucharów, medali, dyplomów i nagród. Ponadto piłkarze podczas jesienno-zimowych treningów będą mieli zapewnioną ciepłą herbatę, a podczas turniejów słodycze i upominki.
Informujemy również, że oprócz planowanych meczy wyjazdowych, piłkarze sekcji będą podejmować rywali na własnym boisku. Będziemy także organizować wspólne ogniska i wycieczki. 

Ważne !
Osoby, które są w bardzo trudnej sytuacji materialnej mogą zostać zwolnione z opłat. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących Gminnej Akademii Piłkarskiej proszę o kontakt telefoniczny lub poprzez e-mail.

Marek Armata  tel. 17 2777 111, e-mail: marek.armata@gosir.frysztak.pl ZAPRASZAMY RODZICÓW I DZIECI -  MAMY JESZCZE WOLNE MIEJSCA

TEKST i ZDJĘCIA - www.gosir.frysztak.pl
0 komentarze:

Publikowanie komentarza