niedziela, 1 września 2013

Remis po dwóch porażkach.

Strzelec Frysztak 2:2 (0:1) Strażak Lubzina

Skład: Urban – Jamróg, Wiśniowski, Zieliński, M. Dominik (59' Cyran) – Płonka, Sz. Wnęk, Dyka, Włodyka (89' Tokarski), Błoniarz (69' Pilut), Mosoń (46' Ścibior)

Dopiero w trzeciej kolejce nowego sezonu seniorom Strzelca udało zdobyć się punkt. Nasza drużyna podejmowała Strażak Lubzina. Mecz zakończył się remisem 2:2, brami dla Strzelca zdobyli w 70 minucie Zieliński w 80 minucie Pilut.

Mecz rozpoczął się z lekkim opóźnieniem, sędziowie zakwestionowali stan linii, które trzeba było poprawić. Pierwsza połowa to równa gra obu drużyn bez ciekawszych akcji. Niestety po błędach naszych obrońców goście wyszli na prowadzenie 0:1. Druga połowa to bardziej otwarty mecz, w której to Strzelec stał się drużyną dominującą na boisku. Dzięki lepszej grze nasza drużyna najpierw wyrównała po bramce Zielińskiego a 10 minut później po strzale głową Piluta wyszła na prowadzenie. Niestety w doliczonym czasie drużyna Strażaka doprowadziła do wyrównania i obie drużyny musiały podzielić się punktami.

0 komentarze:

Publikowanie komentarza