wtorek, 6 sierpnia 2013

Mecze sparingowe młodych piłkarzy z Frysztaka

W ubiegłą sobotę zawodnicy z Frysztaka rywalizowali w meczach sparingowych z drużyną SP Grunwald Budziwój. Pierwsze swój mecz rozegrali zawodnicy z rocznika 2001 i młodsi, którzy ulegli drużynie z Rzeszowa, lecz był to ich drugi sprawdzian w meczu piłkarskim. Chłopcy z tej grupy będą w dalszym ciągu doskonalić swoje umiejętności w obecnym II turnusie Wakacyjnej Szkoły Piłkarskiej oraz w III turnusie na tych wakacjach. W tym czasie poza codziennymi treningami piłkarskim, korzystają również z basenów kąpielowych GOSiR-u i innych dostępnych atrakcji. Młodzicy zawodnicy w planach mają, także rozgrywanie meczów sparingowych i udział w turniejach piłkarskich. Już dzisiaj rozegrają spotkanie z drużyną Stali Rzeszów, co będzie kolejnym cennym doświadczeniem.

Z zespołem SP Grunwald Budziwój mecz rozegrali także juniorzy młodzi Strzelca Frysztak wspólnie z gimnazjalistami z Gogołowa. Pojedynek zakończył się remisem 1-1.

Kolejne piłkarskie spotkanie młodych piłkarzy, odbyło się we Frysztaku w poniedziałek. Tym razem mecz odbył się pomiędzy piłkarzami i piłkarkami z Frysztaka z rocznika 1999 i młodsi z drużyną Stali Rzeszów. Frysztacka ekipa dzielnie walczyła z najlepsza drużyną podkarpacia ubiegłego sezonu, strzeliła bramkę, bardzo dobrze grała w obronie, zostawiając na boisku wiele sił i  potu w prażącym słońcu.

0 komentarze:

Publikowanie komentarza