niedziela, 14 lipca 2013

Zakończenie I turnusu Wakacyjnej Szkoły Piłkarskiej!

W dniu 12.07.2013 r. odbyło się zakończenie I turnusu "Wakacyjnej Szkoły Piłkarskiej", którą GMKS Strzelec Frysztak organizował wspólnie z GOSiR-em Frysztak. W zajęciach uczestniczyło dwadzieściorga dzieci w wieku od 8 do 12 lat. Przez 5 dni odbywały się treningi piłki nożnej, konkursy sportowe, wyjścia na basen oraz mecze sparingowe z drużyną GAF Głogów Małopolski. Zwieńczeniem  turnusu był mecz piłkarski uczestników zajęć z rodzicami i rodzeństwem, po którym wszyscy udali sie na wspólne grillowanie.  Dyrektor GOSiR- u Pan Marek Armata wraz z trenerami Mateuszem Dyką i Grzegorzem Garncarskim rozdali pamiątkowe dyplomy i słodkie upominki uczestnikom zajęć.

Serdeczne podziękowania, kierujemy do Dyrektora GOSiR-u Frysztak Pana Marka Armaty i pracowników GOSiR-u za wzorową współpracę, udzieloną pomoc i zapewnienie bezpłatnych wejść na baseny kąpielowe we Frysztaku podczas trwania turnusu.

Podziękowania składamy także sponsorom:
Delikatesom Centrum Frysztak
Zielonemu Koszykowi Frysztak
Państwu Błoniarz

Druga edycja "Wakacyjnej Szkoły Piłkarskiej" odbędzie się w terminie 5-9.08.2013. Zapisy w biurze GOSiR-u lub telefonicznie pod numerem telefonu 17 2777 111. Zapraszamy!

Członkowie Zarządu GMKS Strzelec Frysztak:
                                                                                                                          Mateusz Dyka
Grzegorz Garncarski
0 komentarze:

Publikowanie komentarza