1-1
1-2 Płonka
1-3 Pękosz

Strzelec: Ścibior, Cyran, Wiśniowski, Płonka , Dyka, Mosoń, Jamróg, Wnęk Paweł, Wnęk Szymon, Myśliwiec, Urban oraz Pękosz

W 28 kolejce dębickiej "A" klasy, piłkarze Strzelca pojechali do Borowej gdzie podejmowali miejscowe Orły. Początek spotkania nasi zawodnicy zaczęli bardzo ospale. Wczesna godz. (11) i mocno przypiekające słońce spowodowały, iż goście po 10minutach  mogli przegrywać 2-0, najpierw jednak kapitalną interwencja popisał się Ścibior a chwilę później napastnikowi gospodarzy zabrakło zimnej krwi aby wykorzystać sytuację sam na sam. Pierwsza połowa to przede wszystkim dużo niecelnych podań oraz nie wykorzystane sytuacje,  zarówno z jednej jak i z drugiej strony.

Druga połowę Strzelec zaczął od mocnego uderzenia.
Już w 46min Jamróg strzela z dystansu a futbolówka wpada tuz przy słupku do bramki obok bezradnego bramkarza gospodarzy.

W 60min błąd w kryciu powoduje, że miejscowi doprowadzają do remisu.
Strzelec podrażniony takim obrotem sytuacji bierze się do roboty stwarzając sobie
coraz więcej dogodnych sytuacji podbramkowych.
Na efekty nie trzeba było długo czekać. 10min później Płonka wychodzi sam na sam
z bramkarzem, nie dając mu najmniejszych szans na obronę.

W 82min Jamróg idealnie obsłużył Pękosza, który wpadł w pole karne,
minął zwodem obrońcę i z ostrego kąta mocnym strzałem uderzył na bramkę.
Piłka wpadając w samo "okienko" bramki odbiła sie jeszcze od słupka
i zatrzepotała w siatce ustalając przy tym wynik spotkania na 3-1 dla Strzelca Frysztak.

W najbliższej kolejce Strzelec pauzuje.
Natomiast 23 czerwca o godz. 17 w ostatniej kolejce nasi piłkarze pojadą do Przedbórza, gdzie będą podejmować miejscowy Huragan.