Remis z Łopuchową

Strzelec Frysztak 1:1 LKS Łopuchowa
21 minuta Myśliwiec

SKŁAD: Laska, Płonka, Zięba, Wiśniowski, Zieliński, Wnęk P. Wnęk Sz. (80' Mosoń), Jamróg, Scibior, Urban (70' Pękosz), Myśliwiec

Dziś seniorzy rozegrali pierwszy mecz w rundzie wiosennej na własnym boisku. Przeciwnikiem naszego zespołu była drużyna LKS Łopuchowa (4 miejsce w tabeli przed meczem). Po 90 minutach walki, mecz zakończył się remisem 1:1.

Pierwsza połowa to lekka przewaga seniorów z Frysztaka. Po mimo zdobytej bramce przez Myśliwca i kilku dogodnych akcji Urbana, Wnęka Pawła i Szymka, pierwsza połowa zakończyła się remisem 1:1. W drugiej połowie to goście grali lepiej i mieli kilka dogodnych sytuacji. Strzelec grał ambitnie ale chaotycznie przez co nie udało się zdobyć bramki na wagę 3 punktów, pomimo kilku stałych fragmentów gry z których frysztaccy piłkarze robili największe zagrożenie dla przeciwnika.