niedziela, 6 stycznia 2013

Relacja z wyjazdu do Krynicy!

W dniu 05.01.2013r. Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji wraz z sekcją narciarstwa alpejskiego GMKS „Strzelec” Frysztak zorganizowali dla mieszkańców Gminy Frysztak i członków sekcji wyjazd rekreacyjno-szkoleniowy do Krynicy.  

W wyjeździe udział wzięło 35 narciarzy. Uczestnicy  mieli możliwość skorzystania z pomocy instruktorów lub mogli samodzielnie szusować po trasach Stacji Narciarskiej „Słotwiny”.
Dzieci zrzeszone w klubie jeździły pod opieką kierownika sekcji Pana Józefa Garncarskiego oraz instruktor Pani Iwony Garncarskiej. W trakcie pobytu nie zabrakło czasu na odpoczynek, wspólne biesiadowanie w barze przy stoku i kubek ciepłej herbaty.
Warunki pogodowe były zmienne, momentami wiał wiatr, sypał śnieg, a od czasu do czasu pojawiały się delikatne promyki słońca. Czas na nartach minął bardzo szybko ponieważ sprzyjały nam warunki na trasach oraz przyjemna atmosfera wśród uczestników.
Dziękujemy wszystkim narciarzom za wspaniałą, wspólną zabawę.
Mamy również nadzieję, że będziemy mogli liczyć na Państwa przy organizacji następnego wyjazdu. 
W planach Tatrzańska Łomnica.

----------------------------------------------------------------------------------------------------
Wkrótce wraz z sekcją narciarską zaprosimy Państwa do udziału
w „I Mistrzostwach Frysztaka w Narciarstwie Alpejskim”. Już dziś możemy zdradzić rąbek tajemnicy dotyczący nagród.Wśród wszystkich uczestników rozlosujemy dwie 50% zniżki  na prawo jazdy oraz upominki ufundowane przez Ośrodek Szkolenia Kierowców „Renoma”
Będą także medale, dyplomy, ciepły posiłek oraz maskotki dla najmłodszych uczestników. 
Na zawody zapraszamy zarówno doświadczonych narciarzy jak i tych, którzy chcą spróbować swoich sił na profesjonalnie przygotowanym slalomie lub po prostu miło spędzić czas. 
Szczegóły na temat mistrzostw wkrótce.

Tekst:  Marek Armata (źródło www.gosir.frysztak.pl) Foto: Józef Garncarski , Marek Armata

GALERIA ZDJĘĆ Z KRYNICY

0 komentarze:

Publikowanie komentarza