Bramki w drugiej połowie.

Strzelec Frysztak 2:0 Huragan Przedbórz
Bramki: 72' Scibior, 78' Pękosz

Skład: Laska, Zięba, Wiśniowski, Cyran (58' Zieliński), Dyka (89' Dereś), Ścibior (86' Witalec), Czech, Urban (66' Wnęk P.), Jamróg, Myśliwiec, Wnęk Sz. (62' Pękosz)

W ostatniej kolejce rundy jesiennej nasi seniorzy wygrali z drużyną Huraganu Przedbórz 2:0 po bramkach Scibiora i Pękosza. Kibicie zgromadzeni na stadionie we Frysztaku na bramki musieli czekać aż do 72 minuty, w której to po stałym fragmencie gry Scibior uderzeniem głową w długi róg wyprowadził Strzelec na prowadzenie. Strzelec po zdobyciu brami nabrał wiatru w żagle i już po kolejnych 6 minutach podwyższył wynik. Dzięki kapitalnej akcji  Pawła Wnęka i prostopadłemu podaniu pomiędzy obrońcami do Pękosz, który strzałem z pierwszej piłki podwyższył wynik spotkania.

Nadal niema wiadomości z Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Dębicy odnośnie meczu pomiędzy naszą drużyną a Orły Borowa, który miał odbyć się 28 października.