poniedziałek, 10 września 2012

Dwie połowy, dwa oblicza !

Strzelec Frysztak 2:1 LKS Pustków
Bramki dla Strzelca: Jamróg - karny, Urban

Strzelec po raz kolejny zwyciężył na własnym boisku. Tym razem przeciwnikami naszej drużyny był LKS Pustków a mecz zakończył się wynikiem 2:1. Mecz rozpoczął się dobrze dla Strzelca, gdyż w 5 minucie po faulu w polu karnym sędzia podyktował jedenastkę, którą pewnie wykorzystał Jamróg. Pierwsza połowa to znaczna przewaga naszej drużyny co zaowocowało kolejną bramką, pięknym lobem popisał się Urban. Po 45 minutach Strzelec prowadził 2:0. Strzelec grał pewnie, kontrolując sytuacje na boisku.


W drugiej połowie nasi zawodnicy chyba zapomnieli że gra się 90 minut i dali się zepchnąć do obrony, czego efektem było zdobycie kontaktowej bramki przez gości. Końcówka to straszne zamieszanie i nerwowość na boisku, na szczęście nasi zawodnicy wyszli z tej potyczki obronną ręką i po meczu z LKSem Pustków mogą dopisać sobie 3 punkty.

0 komentarze:

Prześlij komentarz