poniedziałek, 10 września 2012

Dwie połowy, dwa oblicza !

Strzelec Frysztak 2:1 LKS Pustków
Bramki dla Strzelca: Jamróg - karny, Urban

Strzelec po raz kolejny zwyciężył na własnym boisku. Tym razem przeciwnikami naszej drużyny był LKS Pustków a mecz zakończył się wynikiem 2:1. Mecz rozpoczął się dobrze dla Strzelca, gdyż w 5 minucie po faulu w polu karnym sędzia podyktował jedenastkę, którą pewnie wykorzystał Jamróg. Pierwsza połowa to znaczna przewaga naszej drużyny co zaowocowało kolejną bramką, pięknym lobem popisał się Urban. Po 45 minutach Strzelec prowadził 2:0. Strzelec grał pewnie, kontrolując sytuacje na boisku.


W drugiej połowie nasi zawodnicy chyba zapomnieli że gra się 90 minut i dali się zepchnąć do obrony, czego efektem było zdobycie kontaktowej bramki przez gości. Końcówka to straszne zamieszanie i nerwowość na boisku, na szczęście nasi zawodnicy wyszli z tej potyczki obronną ręką i po meczu z LKSem Pustków mogą dopisać sobie 3 punkty.

1 komentarz:

  1. Thanks for sharing, nice post! Post really provice useful information!

    Giaonhan247 chuyên dịch vụ vận chuyển hàng đi mỹ cũng như dịch vụ ship hàng mỹ từ dịch vụ nhận mua hộ hàng mỹ từ website nổi tiếng Mỹ là mua hàng amazon về VN uy tín, giá rẻ.

    OdpowiedzUsuń