poniedziałek, 11 czerwca 2012

Po profesorsku zagrali, 4-0 wygrali !

Strzelec Frysztak 4:0 Kłos Kawęczyn
1:0 Wiśniowski
2:0 Czech
3:0 Rudny
4:0 Pękosz

W ostatnim meczu obecnego sezonu Strzelec zagrał bardzo dobre spotkanie, pokazując przeciwnikom jak gra się w piłkę. Już po paru minutach Strzelec prowadził w niedzielnym spotkaniu.
Po faulu na 30 metrze do piłki podszedł Jamróg i pięknym dośrodkowaniem obsłużył Wiśniowskiego, który strzałem głowa wyprowadził seniorów na prowadzenie. Kolejna bramka to cudowny techniczny strzał z około 20 metrów dobrze dysponowanego w tym dniu Czecha. Strzelec swój mecz rozgrywał w spokojnym tempie wykorzystując błędy przeciwnika, po których kolejną bramkę dla Strzelca zdobył niezawodny w rundzie wiosennej Rudny.
Ostatnia bramka Pękosza opisać można w 2 słowach - stadiony świata. Pękosz zauważył że bramkarz wyszedł na przedpole i pięknym lobem z 40 metrów zdobył ostatnią bramkę dla Strzelca w sezonie 2011/2012. Słowa pochwały za zaangażowanie w mecz należą się Tokarskiemu, słynny :) Mucha zagrał bardzo dobre spotkanie. Najlepszym na boisku był Czech, jego kiwki, podania, zabawa z przeciwnikiem robiła wrażenie na wielu przybyłych kibicach.

To koniec obecnego sezonu. Strzelec w "A klasie" w 30 spotkaniach zdobył 38 punktów i uplasował się na 11 miejscu. W sezonie 2011/2012 wygraliśmy 11 spotkań, padło 5 remisów a 14 razy przegraliśmy. To koniec zmagań w sezonie 2011/2012. Zapraszamy na nowy sezon, miejmy nadzieje że na nowo zmodernizowanym obiekcie GOSiR Frysztak.

0 komentarze:

Publikowanie komentarza