czwartek, 3 maja 2012

Pewne zwycięstwo Strzelca

Strzelec Frysztak 3:0 Baszta Zawada
5' Czech, 30' Urban, 39' Rudny

Strzelec po dobrym spotkaniu rozegranym dziś w Lubli zainkasował komplet punktów wygrywając spotkanie 3:0. Wszystkie bramki zdobyte zostały w pierwszej połowie. Pierwszą bramkę w 5 minucie strzelił dla Strzelca Czech. Darek z boku linii "szesnastki" wykonywał rzut wolny, piłka po strzale poszybowała w długi róg brami nie dając szans bramkarzowi Baszty.
Kolejna bramka padła po błędzie obrońcy Baszty, który zgrywając piłkę klatką chciał podać do bramkarza, Urban przeją piłkę i wpakował ja do bramki. 3:0 to sytuacja sam na sam Rudnego, który pewnie wykorzystał stworzoną na boisku sytuacje, dobijając zawodników Baszty.
Druga połowa to gra naszych "pod wiatr" co spowodowało zmianę stylu gry. Zawodnicy z Frysztaka nie mogli już konstruować tak składnych akcji co w pierwszej połowie. Na szczęście dobrze zorganizowana dziś obrona nie pozwoliła przeciwnikom na strzelenie bramki, mecz zakończył się wynikiem 3:0. Trzy punkty dla Strzelca oznaczają zwiększenie szans na utrzymanie się w "A klasie" dębickiej

0 komentarze:

Publikowanie komentarza