wtorek, 28 lutego 2012

Sukcesy narciarzy!

Ten weekend narciarze mogą zaliczyć do udanych, chociaż warunki na trasach nie były łatwe, to zawodnicy z sekcji narciarskiej odnieśli wiele sukcesów na różnych zawodach, i tak kolejno:

Sobota 25.02.2012 w Pucharze Arłamowa
Michał Niemiec nie miał sobie równych i zajął 1 miejsce, po raz kolejny pokonując konkurencje w tym najgroźniejszego rywala Bartosza Śliwę z Przemyśla. W tych samych zawodach tata Michała, Krzysztof Niemiec również spisał się doskonale zajmując 2 miejsce w kat. seniorów. Duży sukces odniósł Tomasz Mikuszewski zajmując 3 miejsce i w klasyfikacji generalnej Pucharu Arłamowa 1. Jego córka Dominika, także zajęła bardzo dobre 6 miejsce.

Sobota 25.02.2012 - Otwarte Mistrzostwa Jasła
Zawody odbyły się na stoku w Chyrowej, dodatnie temperatury spowodowały, że na trasie zrobiły się "rynny", które bardzo utrudniały wykonanie poprawnego przejazdu. Jednak jak świadczą wyniki osiągnięte przez zawodników z Frysztaka im te warunki nie tak bardzo przeszkadzały, pomogło doświadczenie i wytrenowanie.

25.02.2012 - Puchar Małastowa
Najmłodsi narciarze rywalizowali na stoku w Małastowie wśród mocnej konkurencji z klubów małopolski. Niektórzy debiutowali w zawodach narciarskich i trzeba przyznać, że poradzili sobie z "tremą" przedstartową znakomicie. Ukończyli swoją przejazdy zajmując miejsca w 2 dziesiątce, a byli to Wojciech Byś oraz Karol i Julka Pyzocha. Poza nimi kolejny raz w zawodach wystartowali nowi zawodnicy Strzelca Michał i Olga Witsuik. Najlepsze miejsce zajęła będąca w coraz lepszej formie Ewelina Mitał -5 oraz Katarzyna Garncarska - 5 ,Kinga Steczkowska - 6

26.02.2012 - Puchar Magury
Starsi zawodnicy mieli w niedzielę spore wyzwanie, trasa slalomu giganta o długości 1400m i ponad 40 skrętów w bardzo ciężkich warunkach (wiele dziur i nierówności na trasie) . Mocna konkurencja sprawiła, że o miejsce w czołowej "6" nie było łatwo, ale niektórzy mogą być zadowoleni ze swoich przejazdów: