STRZELEC Frysztak 5:3 Pogórze Wielopole Skrzyńskie

SKŁAD STRZELEC: Gustek, Dyka, Jamróg, Wiśniowski P., Zieliński, Tokarski (63' Cyran), Wnęk Sz., Młocek (50' Ścibior), Prokopowicz, Pękosz (76'  Kosiba), Maziarz

kartki żółte : 36' Prokopowicz, 62' Maziarz, 89' Gustek

bramki :
23' Prokopowicz 1-0
30' Jamróg 2-0 ( k )
34' Pekosz 3-0
50' 3-1
52' Ścibior 4-1
72' Jamróg 5-1 ( k )
81' 5-2
88' 5-3

W środowym meczu zawodnicy Strzelca wygrali z Pogórzem 5:3 w meczu pucharowym. Początek spotkania to duży chaos i walka w środku boiska. Po 15 minutach gra się otworzyła i można było zobaczyć sytuacje podbramkowe. W pierwszej połowie bramki strzelali wyłącznie zawodnicy  z Frysztaka, chociaż kilka dogodnych sytuacji mieli również goście. Druga połowa zaczęła się od ataku Pogórza,  którzy chcieli zmienić niekorzystny rezultat z pierwszej połowy. W 50 minucie goście strzelili kontaktową bramkę, która dawała im nadzieje na korzystny wynik. Kolejne 20 minut należało jednak do Strzelca i po 75 minutach meczu prowadziliśmy 5-1. Ostatnie 15 minut to zmasowane ataki gości, co zaowocowało strzeleniem 2 bramek. Mecz wygrali gospodarze i to Strzelec zagra w kolejnej rundzie Pucharu Polski.