środa, 16 marca 2011

Mistrzostwa Polski Family Cup!

Zawody finałowe Family Cup odbyły się w dniach 4-6.03.2011 w Kluszkowcach. Organizatorzy doskonale przygotowali 2 trasy do zawodów. Rywalizowano w konkurencji slalom gigant, ranga tych zawodów jest wysoka, więc miejsce w pierwszej "10" jest sporym osiągnięciem. Narciarze z Frysztaka również wystartowali w tych zawodach, w tym młodzi najlepsi zawodnicy teamu z Frysztaka. Niestety te zawody okazały się dla niektórych pechowe, kandydaci do medali popełnili błędy i zajęli dalsze pozycje. Jednak nie wszyscy... Weronika Garncarska stanęła na wysokości zadania i udowodniła swoje wysokie umiejętności zajmując 3 miejsce z czasem łącznym 1,36,91. Wśród mężczyzn najlepsze 4 miejsce zajął Hubert Steczkowski