poniedziałek, 28 lutego 2011

Udane zawody w Ustrzykach

W piątek 25.02.2011 w Ustrzykach Dolnych odbyła się II edycja Bieszczadzkiej Ligi w narciarstwie alpejskim. Pogoda przywitała zawodników mroźnym powietrzem oraz opadami śniegu. Od startu do mety była do pokonania 900m "szybkiej" trasy slalomu giganta. Ten start zawodnicy z Frysztaka mogą zaliczyć do udanych. W grupie seniorów zwyciężył Grzegorz Garncarski. W kat. dzieci starszych po raz kolejny w tym sezonie na podium stanął Michał Niemiec, który o kilka setnych przegrał z Bruno Łukaszczykiem z Laworty Ustrzyki Dolne. Bardzo dobre miejsce zajął Paweł Garncarski, który był 2 w kategorii juniorów. Gratulacje należą się również Ewelinie Mitał, która zajęła kolejne miejsce na podium, tym razem 3. Miejsca pozostałych zawodników: