środa, 27 października 2010

Stal Mielec dała lekcje gry drużynie seniorów

Strzelec Frysztak - Stal Mielec 1-7 (1:4)

Krzysztof Urban 5'
Paweł Mroziński 15' 44'
Igor Wójtowicz 24' 35' 60'
Patryk Szuba 78'
Daniel Góra 89'

STRZELEC: Król - Jamróg, D. Myśliwiec, P. Wnęk, Cyran - Lorenc, Mocek, Czech, Pękosz - Sienicki, Urban

Dzisiejszy mecz w Pucharze Polski zawodnicy Strzelca zapamiętają na długo. Pierwsza drużyna Stali Mielec dała lekcje gry w piłkę nożną naszej drużynie seniorów, wysoko wygrywają spotkanie 1:7.
Mecz dla naszej drużyny rozpoczął się bardzo dobrze, w 5 minucie po faulu naszego zawodnika w polu karnym, sędzia podyktował "jedenastkę", którą Urban zamienił na bramkę i Strzelec wyszedł na prowadzenie. Bramka strzelona z karnego podrażniła zawodników z Mielca, którzy znacznie przyśpieszyli grę.  Stal zaczęła strzelać swoje bramki, wykorzystując dużą ilość błędów zawodników z Frysztaka. Do przerwy drużyna z Mielca zaaplikowała nam 4 bramki. Po przerwie zawodnicy Stali Mielec zdołali strzelić jeszcze 3 gole, wygrywając całe spotkanie aż 1:7.

W najbliższą Sobotę zawodnicy Strzelca będą mogli się zrewanżować. Do Frysztaka tym razem przyjedzie druga drużyna Stali Mielec - oby ten mecz dał zawodnikom Strzelca 3 punkty.

0 komentarze:

Publikowanie komentarza