Zasłużone zwycięstwo Strzelca

Strzelec Frysztak - Sokól Kolbuszowa Dolna 1 - 0 (1-0)
1-0 Sienicki 42'

Strzelec: Król, - Jamróg, Dyka, Zieliński, Ziobrowski, - Lorenc(67D.Myliwiec), Szymkowicz(46Czech), Mocek(75Tokarski), Witalec, - Sienicki, Urban(54Sz.Wnęk)

Strzelec mecz z Sokołem powinien rozstrzygnąć już w pierwszej połowie. Rozpoczęło się w 20 min kiedy to minimalnie obok słupka piłkę posłał Sienicki. Najlepsze okazje Strzelec zmarnował jednak później. Między 23 a 35 min. oko w oko z bramkarzem stawali kolejno Lorenc, Sienicki i Urban jednak za każdym razem przegrywali z bramkarzem gości, który wyrósł na bohatera pierwszej połowy. Dobre okazje zmarnowali także Urban z Mockiem których strzały z dystansu także padły łupem golkipera przyjezdnych. Wreszcie w 42 min. świetną akcję przeprowadził Szymkowicz, dogrywając na 5 metr do Sienickiego a ten nie miał problemów z skierowaniem piłki do siatki.
W drugiej osłonie Strzelec dalej dyktował warunki gry ale skromna zaliczka wprowadzała sporo nerwowości i niedokładności w poczynaniach miejscowych. Na szczęście Sokoła nie było stać tego dnia na doprowadzenie do remisu a Strzelec mógł w końcówce nawet podwyższyć wynik jednak strzał Czecha w 90 min. zatrzymał się na poprzeczce.