Ostoja Kołaczyce - Strzelec Frysztak 3 - 2 (3-2)
3-1 Tokarski 20'
3-2 Sz. Wnęk 30' - wolny

Strzelec: G.Urban(46Król), - Wnęk, Zieliński, Cyran, Skiba(46D.Myśliwiec), - Skórka(46Pękosz), Nykiel(46Szymkowicz), Mosoń(46N.Myśliwiec), Sz.Wnęk(46Młocek,) Tokarski(46Dereś), - Urban(46Jamróg)

Początek meczu z Ostoją nie będzie się miło kojarzyć Strzelcowi bowiem po niecałych 10 minutach fatalna defensywa spowodowała iż gospodarze wykorzystali 3 z 4 stworzonych przez siebie okazji bramkowych. Strzelec zaczynał więc odrabiać straty od wyniku 0-3. Dopiero w 20 min. idealnie na 5 metr piłkę dograł Urban a Tokarski strzałem pod poprzeczkę zdobył kontaktową bramkę. Po zdobytym golu Strzelec mocniej przycisnął jednak na bramkę czekaliśmy do 30 min. Z rzutu wolnego nad murem precyzyjnie uderzył Sz. Wnęk i było już tylko 2-3. Wynik do przerwy nie uległ już zmianie chociaż to Ostoja miała klarowniejsze okazje i gdyby nie rozstrojone celowniki to gospodarze mogli a nawet powinni wysoko prowadzić. Po zmianie stron w składzie Strzelca doszło do 8 zmian. Zmienił się także obraz gry. O ile pierwsza połowa była zdecydowanie lepsza w wykonaniu Kołaczyc to w drugiej połowie dominacja Strzelca była bardzo widoczna. Momentami gospodarze zamknięci na swoim polu karnym mieli problemy aby opuścić swoją połowę boiska. Niestety mimo dominacji w drugich 45 min. Strzelec nie potrafił pokonać bramkarza gospodarzy i ostatecznie uległ 2-3. W składzie Strzelca wystąpiło dziś dwóch zawodników, którzy być może wzmocnią nasz zespół – Damian Nykiel (Wisłok Strzyżów) oraz Grzegorz Urban (Wisłok Wiśniowa).