Pewne zwycięstwo młodzików w Dębicy

STRZELEC FRYSZTAK 5:2 UKS Olimp Dębica
Bramki: Sokołowski Kacper x2, Stasik, Potoczny, Czernicki.

Strzelec: FELIKS Grzegorz - FORTUNA Maciej, OGRODNIK Krystian, OGRODNIK Fabian, WINIARSKI Dariusz,- PĘKOSZ Tomasz, SOKOŁOWSKI Kacper, STASIK Szymon, CZERNICKI Kacper, GRODECKI Paweł, POTOCZNY Hubert oraz BANEK Przemysław, TOKARSKI Julian,

W drugim meczu sezonu młodzicy starsi odnieśli drugie zwycięstwo. Mimo nie sprzyjającej pogody ciągle padające deszczu i  fatalnej murawy rozegrali dobre spotkanie i w miarę pewnie pokonali zespół z Dębicy. Pierwsza połowa to wiele nie dokładności z obydwu stron śliska murawa sprawiła, że z trudem obydwie drużyny konstruowały akcje. W 10 min meczu pierwszą bramkę strzelił Sokołowski i było 1:0. W 22 min na 2:0 podwyższył Czernicki i było 2:0. W drugiej połowie to goście zaczęli śmielej atakować co przyniosło im dwie bramki w drużynie Strzelca zaczęło robić się nerwowo. Bramka Huberta na 3:2 sprawiła, że Strzelec poszedł za ciosem i po bramkach Stasika i „Sokoła” mecz zakończył się wynikiem 5:2 dla gospodarzy. Trzeba pochwalić całą drużynę za duże zaangażowanie w grę, w tak trudnych warunkach. W bramce bardzo dobrze spisał się Feliks ratując parę razy drużynę od utraty bramki.  W meczu z różnych przyczyn nie zagrali Król, Niemiec, Wojtanowski, Kalisz.