LKS Żyraków - Strzelec Frysztak 0-2 (0-2)
0-1 Urban 17'
0-2 Mocek 30'

Strzelec: Król, - Ziobrowski, D.Myśliwiec, Dyka, Jamróg, - Skórka, Mocek, Młocek, Sz.Wnęk, - N. Myśliwiec, Urban oraz Szymkowicz, Stec, Pękosz

Kolejne ważne zwycięstwo odnieśli seniorzy Strzelca pokonując na wyjeździe zawsze solidną drużynę Żyrakowa. Pierwsza połowa spotkania przebiegała pod wyraźne dyktando naszej drużyny co przyniosło im już 2-0 do przerwy. Ponownie sygnał do natarcia dał Urban, który otworzył wynik spotkania w 17 min. strzelając 3 gola w 2 spotkaniu udowodniając iż z powodzeniem może zastąpić Sienickiego, który w przerwie zimowej zasilił Karpaty. Dobrze grający Strzelec atakował dalej co chwila goszcząc na polu karnym gospodarzy. Ze stworzonych okazji wykorzystał jednak tylko jedna - w 30 min Jacek Mocek nie dał szans bramkarzowi podwyższając wynik.
Po zmianie stron do głosu doszli gospodarze i zrobiło się nerwowo. Na szczęście bardzo dobrze grała w tym spotkaniu obrona Strzelca, która nie dopuszczała do wielu groźnych okazji bramkowych a kiedy już do takich doszło to bardzo dobrze interweniował Król. W końcówce Strzelec mógł jeszcze podwyższyć wynik ale uderzenie Steca trafiło w poprzeczkę.
Do niespodzianki doszło w Ropczycach gdzie wicelider przegrał z Czekajem 0-1 tracąc do Strzelca już 7 oczek.