poniedziałek, 22 marca 2010

3 Punkty dla Strzelca !!!

W niedzielne popołudnie wznowili swoje rozgrywki w rundzie wiosennej seniorzy Strzelca Frysztak. W pierwszej kolejce rundy rewanżowej Strzelec - lider rozgrywek - wygrał 2:0 z Czekajem Ropczyce. Dwie Bramki dla naszej Drużyny zdobył Krzysiek Urban.

To był typowym mecz walki. Widać było po obu drużynach przerwę zimowo - dużo niedokładnych podań, brak zgrania, oraz świeżości zawodników. Pierwsza połowa, a dokładnie 20 minut to duża dominacja naszych zawodników nad rywalami. Niestety po tym okresie gra się wyrównało, w niektórych momentach można było zauważyć lekką przewagę przyjezdnych. W końcówce pierwszej połowy zaczął padać deszcz który utrudnił grę obu zespołom. Druga połowa to typowy mecz walki, mimo iż drużyna gości chciała strzelić chociaż jedną bramkę ich celowniki nastawione były bardzo niedokładnie. Dzięki wygranej nad Czekajem nasza drużyna utrzymała 4 punktową przewagę nad Ocieką.

0 komentarze:

Publikowanie komentarza