Chemik Pustków - Strzelec Frysztak 2-2 (2-0)
2-1 Czernicki 37
2-2 Stasik 55

CHEMIK: Papiernik - A. Haracz, D. Gawryś, Pietrucha, Kornel Staszkiewicz - Pietrzyk, N. Nędza, Kusibab, D. Jezuit - K. Jezuit, Gołąb oraz P. Haracz, Kilian, Kopala, D. Nędza, Kacper Staszkiewicz, Szczepanek, Wilk.

STRZELEC: Banek - Fortuna, Winiarski, K. Ogrodnik, Pękosz - Kacper Sokołowski, Krystian Sokołowski, Stasik, Tokarski - Czernicki, Król oraz Kalisz, Grodecki, Wojtanowski, Potoczny.

W drugim meczu młodzików starszych nasza drużyna po dzielnym boju zremisowała 2:2. Pierwsza połowa była wyrównana dobrych okazji nie wykorzystał Frysztak co zemściło się później błędy w obronie Strzelca wykorzystali miejscowi i do przerwy prowadzili 2:0. Na drugą połowę chłopcy wyszli w bojowych nastrojach i pokazali że mecz ma dwie połowy i gra się do końca. Strzelili rywalom dwa gole i mimo znów dogodnych sytuacji nie udało się im strzelić decydującej bramki mecz zakończył się remisem. Pierwszą bramkę strzelił Kacper Czernicki strzałem głową pokonał bramkarza z bliskiej odległości wykorzystując przy tym piękne dośrodkowanie Kacpra Sokołowskiego. Popularny „Sokół” zaliczył drugą asystę przy bramce Frysztackiego „Mesiego” Szymona Stasika. Kacper sam mógł rozstrzygnąć losy spotkania ale jego strzał z bliskiej odległości zdołał obronić bramkarz. Szczęścia próbował także Julek strzałem z dystansu lecz i jego strzał wybronił bramkarz miejscowych. Kolejny mecz już najbliższy poniedziałek we Frysztaku o godzinie 16:00 z Żyrakowem. Serdecznie zapraszamy.