Pierwsze zwycięstwo w sparingu

Ostoja Kołaczyce - Strzelec Frysztak 0 - 2 (0-0)

Bramki dla Strzelca: Młocek, Sienicki - karny

Strzelec: Banek, - Wnęk, Myśliwiec, Ziobrowski, Jamróg, - S.Wnęk, Szymkowicz, Młocek, Pękosz, - Sienicki, Urban oraz Czech

Strzelec w swoim trzecim sparingu wreszcie odniósł zwycięstwo pokonując na wyjeździe Ostoję Kołaczyce 2-0. Pierwsza połowa to wyrównana gra z obu stron jednak żadnej ze stron nie udało się trafić do siatki. Po przerwie skuteczniejszy był Strzelec. Najpierw na uderzenie z ponad 25 metrów zdecydował się Młocek i wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie. Chwilę później z rzutu karnego na 2-0 podwyższył Sienicki. Ostoja miała także swoje szanse jednak w dogodnych sytuacjach pod bramką Banka raziła nieskutecznością. Pomimo zwycięstwa martwi fakt iż trener na wczorajsze spotkanie miał do dyspozycji jedynie 12 zawodników co nie nastraja optymistycznie przed nowym sezonem.