niedziela, 19 kwietnia 2009

Utrzymanie coraz dalej.....

Strzelec Frysztak - Ikarus Tuszów Narodowy 0 - 0

Strzelec: Banek, - Wnęk, Szymkowicz, Smagacki, Bryś, - Dziedzicki, Pytlowany, Czech, Myśliwiec, - Urban, Sienicki oraz Dyka, Młocek, Ziobrowski

Kolejna strata punktów przez Strzelca może okazać się końcem marzeń o utrzymaniu drużyny w klasie okręgowej. Co prawda przegrały także inne zespoły walczące o utrzymanie ale marne to pocieszenie bowiem do bezpiecznego miejsca w tabeli Strzelec traci aż 9 pkt.
Zawodnicy Strzelca zaczęli mecz wyraźnie spięci jednak z minuty na minutę gra była coraz lepsza. Już w 4 min lekko uderzał Urban. Chwilę później w polu karnym obrońcami zakręcił Myśliwiec jednak z 8 metrów przeniósł piłkę nad poprzeczką. Strzelec atakował dalej i 20 minucie ładnie z dystansu uderzał Bryś znów niecelnie. Najlepszą okazję na prowadzenie Strzelec zaprzepaścił jednak w 21 min. kiedy to po dośrodkowaniu z lewej strony najwyżej wyskoczył Urban jednak jego strzał głową minimalnie minął bramkę Ikarusa. Chwilę później Urban doznał kontuzji i musiał opuścić boisko. Ikarus w pierwszej odsłonie nastawił się na obronę i grę z kontry. Po jednaj z nich goście mogli prowadzić jednak z linii bramkowej piłkę zdołał wybić Szymkowicz.
Wydawało się że w drugiej połowie Strzelec dopnie swego i zdobędzie bramkę. Niestety po przerwie mecz się wyrównał i coraz groźniej atakował Ikarus. Także goście w 72 min, stworzyli sobie najlepszą okazję w tej części gry kiedy to tylko dzięki ofiarnej interwencji Banka ciągle był remis. Strzelcowi nie można było odmówić ambicji. Nasza drużyna starała się atakować jednak wyglądało to jak przysłowiowe bicie w mur. Nie pomagał też Strzelcowi sędzia, którego decyzję często wzbudzały uzasadnioną nerwowość zarówno wśród piłkarzy jak i na trybunach. Kiedy na kwadrans przed końcem sędzia wyrzucił z boiska Sienickiego siła ofensywna Strzelca jeszcze bardziej zmalała i ostatecznie kibice nie zobaczyli żadnych bramek. Strzelec stracił w dzisiejszym meczu nie tylko 2 pkt ale także kilku graczy. Za kartki w następnym spotkaniu nie wystąpią Szymkowicz i Sienicki a z powodu kontuzji niepewna jest gra Urbana.

0 komentarze:

Publikowanie komentarza