poniedziałek, 9 marca 2009

Strzelec wygrywa kolejny sparing

Ostoja Kołaczyce 1:2 Strzelec Frysztak

Bramki dla Strzelca:
0-1 Myśliwiec Norbert - 15 minuta
0-2 Senicki Sławomir - 57 minuta

Skład Strzelca:
Banek Wnęk, Mocek, Dziedzic, Bryś, Smagadzki, Dziedzicki Pytlowany, Myśliwiec, Sienicki, Urban oraz Młocek, Czech, Skórka, Jamróg, Kalityński

Sparing z Ostoją odbywał się pod dyktando naszej drużyny, większość meczu to walka w środku pola. Strzelec mimo przewagi na boisku nie wykorzystał kilku dogodnych sytuacji na strzelenie brami, sytuacje marnowali: Sienicki, Urban, Myśliwiec. Trzeba również wspomnieć o tym że w drugiej połowie meczu sędzia nie odgwizdał karnego po faulu bramkarza na Sienickim. Na uwagę również zasługuje piękny strzał z dystansu Jamroga, który trafił w słupek co uchroniło drużynę gospodarzy od wyższej przegranej. Strzelec miał jeszcze jedną dogodną okazje, niestety dzięki interwencji 2 obrońców Młockowi nie udało się wykończyć akcji w polu bramkowym. Końcówka to nonszalancka gra naszej drużyny co zaowocowało sytuacjami bramkowymi dla gospodarzy, niestety mała skuteczność niepozwoliła drużynie z Kołaczyc wyrównać wyniku i Strzelec po dobrym spotkaniu zwyciężył ten mecz.

0 komentarze:

Prześlij komentarz