niedziela, 22 lutego 2009

Narciarski weekend!

Narciarze mają za sobą bardzo intensywny weekend. Zima dopisuje, wyciągi pracują pełną parą więc zawodów również nie brakuje. I tak prezentują się wyniki naszych narciarzy:

Piątek 20.02.2009- Ustrzyki Dolne
Iwona Garncarska studenta PWSZ w Krośnie wzięła udział w Akademickich Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego w narciarstwie alpejskim. Na wymagającej trasie slalomu giganta ustawionego na stokach stacji narciarskiej Gromadzyń w Ustrzykach Dolnych zajęła bardzo dobre 2 miejsce. Gratulujemy!

Sobota 21.02.2009- Małastów
Młodzi reprezentancii Strzelca wzieli udział w 35 Pucharze Magury. Jest to jedna z imprez o najwyższym poziomie w południowej Polsce. W mocno obasadzonych grupach (20-30 osób) nasi reprezentancii spisali sie bardzo dobrze. Wszyscy zakwalfikowali sie do drugiego przejazdu w którym jedzie pierwsza piętnastka po pierwszym przejeździe. Olbrzymi sukces odniósł nasz najmłodszy zawodnik Michał Niemiec (rocznik 2000), który zdeklasował rywali zdecydowanie zwyciężając na trasie slalomu giganta. Na podium stanął także Adam Garncarski, który zdobył brązowy medal. Tuż za podium uplasował się Kacper Jędrysik, który w swoiej kategorii był czwarty.

Sobota 21.02.2009- Przemyśl
Gdy na trasach w Małastowie rywalizowali młodzi narciarze to w tym czasie Seniorzy wystartowali w Eliminacjach do Mistrzostw Polski PZN. Zawody w któych startują najlepsi alpejczycy z Polski po raz pierwszy gościł ośrodek w Przemyślu. I dostarczył zawodnikom nowych wrażeń i doświadczeń niczym z Pucharu Świata. Ponieważ trasa giganta wiodła po krętej "drodze" a dopiero w dolnej części po stokach przemyskiej góry. Spośród reprezentantów Strzelca najlepiej zaprezentował sie Kazimierz Kłosowicz, zajął bardzo dobre 4 miejsce, Karol Zaśko w swoiej kategorii uplasował się na 5 miejscu, natomiast Tomasz Garncarski był 6.

Niedziela 22.02.2009- Wierchomla
Niedziela była kolejnym dniem rywalizacji narciarzy. Tym razem spotkali sie oni w ośrodku Wierchomla k.Piwnicznej. Przy pięknej słonecznej pogodzie i delikatnym mrozie, został rozegrany I Puchar Dwóch Dolin. Narciarze z Frysztaka, którzy pojawili się na tych zawodach znakomicie zaznaczyli swoją obecność zajmując miejsca: