piątek, 28 listopada 2008

Zdzisław Żmigrodzki po raz drugi !!!

Jak dowiedzieliśmy się z nieoficjalnych źródeł od rundy wiosennej nasza drużyna seniorów będzie miała nowego - "Starego" - trenera. Będzie to dobrze znany już we Frysztaku trener Zdzisław Żmigrodzki. Redakcja GMKS Strzelec Frysztak życzy dużo sukcesów zarówno trenerowi jaki naszej drużynie seniorów, oby wiosna była lepsza od jesieni.

Ankieta Personalna:
Imię i nazwisko: Zdzisław Żmigrodzki
Data urodzenia: 6 marca 1962
Stan cywilny: żona Beata, troje dzieci: Klaudia, Angelika i Patryk
Zawód, miejsce pracy: ZTS Gamrat, zawód kierowca mechanik
Samochód: Polonez
Dotychczasowe kluby: Czarni Jasło, Igloopol Dębica, Hetman Zamość,Karpaty Krosno, Sparta Osobnica, Czarni Jasło, jako trener: Czarni Jasło- trzykrotnie, Sparta Osobnica, Orzeł Bieździedza i Strzelec Frysztak
Hobby pozasportowe: jazda rowerem, oglądanie dobrych filmów
Ideał piłkarza i trenera: takim piłkarzem był grający w latach 70 i 80-tych Holender Krol,trener Kazimierz Górski.

0 komentarze:

Prześlij komentarz