niedziela, 2 listopada 2008

Kolejna pechowa porażka Strzelca

Stal II Mielec – Strzelec Frysztak 3 – 2 (2-1)

Strzelec: Banek, - Bryś, Dyka, Szymkowicz (65Mocek), Wnęk, - Lorenc (50Jamróg), Czech, , Młocek (86Witalec), Stawarz, - Garncarski (53Brzyski), Urban

Kolejną pechową porażkę ponieśli piłkarze Strzelca Frysztak. Już przed meczem okazało się, że Stal II będzie zupełnie inną drużyną znacznie silniejszą niż w poprzednich kolejkach. Stal II wzmocnili bowiem juniorzy, którzy występują w I lidze a w ubiegłym tygodniu zakończyli swoje rozgrywki. Początek w wykonaniu gospodarzy był imponujący. Pierwszy atak zakończył się co prawda niepowodzeniem jednak w 11 i 13 min. po strzałach Wójtowicza Stal II prowadziła już 2-0. Dopiero po 20 min. Strzelec ruszył do ataków jednak długo nic z tego nie wynikało. Dopiero w 43min. ładną akcję Urbana wykończył Garncarski i do przerwy było 2-1. Druga połowa w wykonaniu Strzelca była już o niebo lepsza niż pierwsza. Dobrze na zespół wpłynęły zmiany których dokonał trener, a Strzelec stwarzał sobie coraz lepsze okazje. W końcu w 75 min Mocek zdołał doprowadzić do remisu. Strzelec mógł a nawet powinien zdobyć kolejne gole. Najpierw Młocek trafił w poprzeczkę a w końcówce po strzale Urbana mogło być 2-3. Tymczasem w 93 min. - ostatniej akcji meczu obrońcy nie upilnowali jednego z graczy Stali, który z najbliższej odległości trafił do siatki. Tym samym po raz kolejny po niezłym meczu Strzelec nie zdobył żadnych punktów i przed ostatnią kolejką jego sytuacja w tabeli jest bardzo trudna.