czwartek, 23 października 2008

Starali się ale przegrali

Złotniczanka Złotniki 2:1 Strzelec Frysztak

Mimo dobrego meczu nie udało się naszej drużynie przywieść nawet jednego punktu. Strzelec w wyjazdowym meczu w Złotnikach zagrał naprawdę dobry mecz. Strzelec przewyższał drużynę Złotników w każdym elemencie - chociaż w pierwszej połowie drużyna z Złotników była zamknięta w "hokejowy zamek" nie dało to żadnych rezultatów w postaci bramek drużynie Strzelca, a jedyna kontra zawodników z Złotników zakończyła się na nasze nieszczęście bramką dla gospodarzy. Po raz kolejny drużyna Strzelca czuje wielki niedosyty gdyż była drużyną lepszą - lecz mniej skuteczną. Kolejny mecz Strzelec rozegra u siebie z drużyną Sokoła Kolbuszowa Dolna, ciężki przeciwnik miejmy nadzieje że z pomocą wiernych kibiców Strzelcowi uda się zdobyć komplet jakże potrzebnych punktów. Przyjdź w niedziele o 14.00 dopinguj naszą drużynę, oni potrzebują naszego wsparcia.

0 komentarze:

Publikowanie komentarza