niedziela, 26 października 2008

Kosztowna nieskuteczność

Strzelec Frysztak - Sokół Kolbuszowa Dolna 0 - 1 (0-0)

Strzelec: Banek, - Wnęk, Szymkowicz, Dyka, Bryś, - Lorenc(Mocek), Czech, Młocek(Pękosz), Stawarz, - Urban, Garncarski(Witalec)

Ogromną cenę zapłacił Strzelec za brak skuteczności bowiem ponownie nie zdołał zdobyć żadnych punktów pomimo kilku świetnych okazji brakowych. Od początku spotkania to właśnie gospodarze prezentowali się lepiej niż drużyna Sokoła, która przed tym spotkaniem zajmowała pozycje wicelidera tabeli. Szczególnie po 20 min. Strzelec powinien kilkakrotnie trafić do siatki. Najpierw w 22 min. sam na sam z bramkarzem gości stanął Stawarz jednak posłał piłkę obok bramki. Zaledwie 3 min. później oko w oko z Królem znów stanął Stawarz i także tym razem nie zdołał pokonać bramkarza, który zdołał złapać zbyt słaby strzał. Kiedy wydawało się, że tak doskonałe okazje już się nie powtórzą w 30 min. Urban urwał się lewą stroną i ponownie golkiper gości znalazł się w sytuacji sam na sam z piłkarzem Strzelca jednak i tym razem sprzyjało mu szczęście. W 35 min. niewykorzystane okazje mogły się zemścić jednak napastnik Sokoła w sytuacji sam na sam przeniósł piłkę nad bramką strzeżoną przez Banka.
Wydawało się, że po zmianie stron Strzelec jest w stanie zdobyć gola i pokonać drużynę z Kolbuszowej. Tymczasem zaledwie 3 min. po zmianie stron w z pozoru niegroźnej sytuacji goście trafiają do siatki. Ta sytuacja wyraźnie wybiła z rytmu Strzelca, który pomimo iż dalej był aktywny w ataku to nie stwarzał już sobie tak dogodnych okazji jak choćby w pierwszej części. Tymczasem częściej groźnie zaczęli atakować gracze Sokoła, którzy w 68 min mogli podwyższyć wynik jednak dobrze interweniował Banek. Pomimo iż w końcówce spotkania Strzelec jeszcze kilkakrotnie zagościł pod polem karnym Sokoła nie zdołał sobie wypracować sytuacji po których mógł doprowadzić do remisu. Tym samym Strzelec na dwie kolejki przed zakończeniem rundy jesiennej jest w bardzo nieciekawej sytuacji i musi szukać punktów w meczach z Stalą II oraz Jutrzenką Ławnica.

0 komentarze:

Publikowanie komentarza