sobota, 27 września 2008

Dobry wynik w Sędziszowie!

Lechia Sędziszów - Strzelec Frysztak 2-2 (2-1)
1-1 Mokrzycki
2-2 Jachimek

Strzelec: J. Wnęk - D. Maziarz, Ł. Winiowski, P. Wiśniowski, Mokrzycki - Niemiec, K. Maziarz, Jachimek, Cymbura - Sz. Wnęk, Brzyski


Jeden punkt za remis przywiozła nasza drużyna z wyjazdu do Sędziszowa. W spotkaniu widoczna była przewaga gospodarzy, jednak w tym co najważniejsze, czyli w bramkach był remis.
Od początku pierwzej połowy do ataku ruszyli gospodaze stwarzając sobie kilka dobrych okazji na strzelenie bramki. Wykorzystali jedną z nich. Po przerzucie piłki na lewą stronę zawdnik Lechii uderzył mocnoo lewą nogą nad interweniującym Wnękiem i było 1-0. Kolejne minuty to kolejne akcje gospodarzy (m.in. słupek) i sporadyczne kontry naszych zawodników. Po jednej z nich zawodnik Strzela został wfaulowany tuż przy lini pola karnego. Do piłki podszedł Wnęk i dograł piłkę w pole karne, gdzie dobrze ustawił się Mokrzycki i strzałem głową wyrównał rezultat. Po zdobyciu bramki nasz zespół ruszył odważniej do przodu, jednak nic szczególnego pod bramką gospodarzy się nie wydarzyło. Za to w ostatniej akcji tej części gry gospodarze po raz drugi wyszli na prowadzenie. Znów akcja lewą stroną, wrzutka na piąty metr oraz strzał w długi róg. W taki oto sposób pierwsza połowa należała do Lechii.
Druga połowa przypominała pierwszą. Ciągłe ataki gospodarzy, jednak w tej części gry Strzelec w porównaniu z pierwszymi 45 minutami gry zagrał bardziej ofensywnie. W efekcie mimo i tak niewielkiej liczby strzałów to Strzelec jako jedyny w drugiej połowie strzelił bramkę za sprawą Jachimka, który uderzył z 30m. Lechia próbowała po raz trzeci wyjść na prowadzenie, jednak już jej się to nie udało i Strzelec wywiózł cenny punkt z Sędziszowa.

0 komentarze:

Publikowanie komentarza