środa, 27 sierpnia 2008

Wysoka przegrana Strzelca

Pogórze Wielopole - Strzelec Frysztak 4 - 0 (4-0)

Strzelec: Banek, - Dyka, Wiśniowski, Ziobrowski(55Bryś), Wnęk, - Lorenc(24Jamróg), Młocek, Czech, Stawarz, - Witalec, Urban

Mało korzystnie zaprezentował się Strzelec w wyjazdowym spotkaniu z Pogórzem Wielopole wysoko przegrywając 0-4. Losy tego spotkania rozstrzygnęły się w zasadzie w pierwszych minutach spotkania. Najpierw w 2 min. nieporozumienie w obronie Strzelca wykorzystał Wojnarowski i piłka po jego uderzeniu wturlała się do bramki. W 11 min. było już 2-0 i ponownie w roli głównej wystąpił Wojnarowski, który znów wykorzystał niezdecydowanie w obronie i pewnym strzałem podwyższył wynik. Od tego czasu Strzelec przejął inicjatywę jednak nic z tego nie wynikło. Strzałów na bramkę próbowali kolejno Urban (15 min.) oraz Młocek (głową 19 min) jednak bramkarz gospodarzy był na posterunku. W 22 min. Strzelec miał najlepszą okazję na częściowe odrobienie strat jednak Młocek nie wykorzystał karnego i wynik się nie zmienił. Tymczasem 5 min. później z kontrą wyszło Pogórze i po świetnym podaniu z głębi pola sam na sam z Bankiem znalazł się Śledziona i nie zmarnował takiej okazji. Ta bramka podcięła wyraźnie skrzydła Strzelcowi i znów do głosu doszli gospodarze, którzy w 36 min. ponownie trafili do siatki a strzelcem ponownie był Śledziona.
Po zmianie stron Strzelec ambitnie walczył o honorowe trafienie jednak dobrze spisywała się obrona Pogórza lub wyśmienicie bronił golkiper gospodarzy. Swój kunszt pokazał zwłaszcza w 67 min. kiedy to świetnie obronił strzał Wiśniowskiego oraz w 77 min. kiedy to instynktownie obronił niespodziewany strzał swojego obrońcy Orzecha.

0 komentarze:

Publikowanie komentarza