Próba generalna!

Strzelec Frysztak - Jasionka Szebnie 3:3 (2:1)
DLA Strzelca: Urban, Młocek,Stawarz

Strzelec: Strzelec: Banek - Wiśniowski , Bryś, Zieliński, Jamróg– Lorenc, Młocek, Wnęk, Szymkowicz, - Urban, Witalec oraz Salamon, Grela, Cyran, Pękosz, Tokarski, Mularz,Stawarz

Sobotni sparing miał być próbą generalną przed zbliżającą się wielkimi krokami pierwszą kolejką. W spotkaniu zabrakło Kalisztana, Mocka oraz Dyki. Mecz miał być łatwym spacerkiem dla wyżej notowanego Strzelca lecz jak się okazało ambitnie grający beniaminek A-klasy pokazał się z dobrej strony i zremisowali z Frysztakiem 3:3. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem 2:1 po bramkach Urbana i Młocka. Druga połowa to atak z obydwu stron Strzelec często dochodził do dobrych sytuacji lecz raziła nie skuteczność, goście natomiast długimi podaniami próbowali stworzyć zagrożenie pod bramką Salamona. Gdy wydawało się, że kolejne bramki dla Strzelca to kwestia czasu to jednak napastnicy gości po błędach naszych dochodzili do sytuacji bramkowych. Bramką dla naszego zespołu w drugiej połowie zdobył nasz nowy zawodnik Sławomir Stawarz. To spotkanie sprowadziło nas troszkę na ziemie i miejmy nadzieje, że w meczu o punktu zobaczymy prawdziwe oblicze naszej drużyny. Pierwszy mecz już w niedziele na wyjeździe z drużyną Czarnovia Czarna!