niedziela, 10 sierpnia 2008

Efektowna inauguracja !!

Czarnovia Czarna - Strzelec Frysztak 0 - 4 (0-2)
0-1 Urban 2'
0-2 Czech 33'
0-3 Lorenc 57'
0-4 Wiśniowski 78' - wolny

Strzelec: Banek, - Bryś, Wiśniowski, Mocek, Szymkowicz, - Lorenc, Kalisztan, Młocek(80Ziobrowski), Czech, Stawarz, - Urban(85Witalec)

Bardzo dobrze wypadła ligowa inauguracja w wykonaniu Strzelca, który wręcz rozbił gospodarzy pewnie wygrywając 4-0. Worek z bramkami rozwiązał Urban już w 2 min. Duża zasługa w tym Stawarza który potężnie uderzył z 20 metrów piłka odbiła się od poprzeczki ale poprawka Urbana była już skuteczna. Po zdobyciu bramki Strzelec dalej atakował jednak nie potrafił sobie wypracować dogodnych okazji bramkowych a strzały z dystansu mijały znacznie bramkę Czarnovi. Dopiero w 33 min. znakomicie z narożnika pola karnego uderzył Czech i bramkarz gospodarzy tylko odprowadził wzrokiem piłkę do siatki. Od tego momentu inicjatywę przejęła Czarnovia, która stworzyła sobie dwie dogodne okazje bramkowe. Za pierwszym razem strzał z dystansu pewnie obronił Banek a chwilę później napastnik gospodarzy fatalnie chybił z dwóch metrów.
Po zmianie stron Strzelec zagrał jeszcze lepiej. W 57 min. oglądaliśmy świetną akcję. Środkiem boiska popędził kilkanaście metrów Młocek dograł do Brysia który poszedł za akcją z obrony ten dośrodkował na 5 metr gdzie Lorenc strzałem głową po raz trzeci trafił do siatki. Kolejne okazje na zmianę wyniku mieli Kalisztan i Stawarz jednak zabrakło precyzji. W 77 min. na linii pola karnego faulowany był Urban. Do piłki podszedł Wiśniowski i strzałem w samo okienko podwyższył na 4-0. W końcówce szanse na kolejną bramkę miał Ziobrowski jednak w sytuacji sam na sam nie zdołał pokonać bramkarza Czarnovi. Gospodarze ambitnie walczyli o honorowe trafienie ale albo brakowało skuteczności albo dobrze w bramce Strzelca spisywał się Banek.

0 komentarze:

Prześlij komentarz