niedziela, 17 sierpnia 2008

Derby Dla Wisłoka !

Strzelec Frysztak - Wisłok Wiśniowa 0 - 2
0-1 Piechowiak 22'
0-2 Kuta 60'

Strzelec: Banek, - Dyka, Wiśniowski, Mocek, Szymkowicz, - Lorenc, Jamróg (62Witalec), Czech, Młocek (77Ziobrowski), Stawarz, - Urban

Kompletnie nie wyszedł niedzielny mecz drużynie Strzelca, która uległa w derbowym pojedynku Wisłokowi 0-2. Od samego początku oglądaliśmy typowy mecz walki gdzie okazji bramkowych było jak na lekarstwo a zawodnicy próbowali jedynie strzałów z dystansu. Lepsze wrażenie w tym elemencie sprawiali goście, którzy częściej ostrzeliwali bramkę Banka.
Dopiero w 22 min. oglądaliśmy składną akcję gości po której padła bramka. W sytuacji sam na sam z Bankiem znalazł się Piechowiak i pewnie umieścił piłkę w siatce. Po stracie gola Strzelec ruszył do przodu ale jego akcje były bardzo szarpane a jeśli już udało się dośrodkować w pole karne piłki padały łupem Barana i Libuchy. Na uwagę w tej części zasługują jedynie 2 strzały Urbana jednak nie mogły one zrobić krzywdy bramkarzowi gości. Wisłok nie tylko przetrwał ataki Strzelca ale na przerwę mógł schodzić prowadząc 2-0 jednak strzał Libuchy głową minął bramkę. Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie. Strzelec starał się atakować jednak nie stwarzał większego zagrożenia pod bramką Wisłoka. Tymczasem Wisłok zadał decydujący cios. Bardzo dobrze w polu karnym Strzelca zachował się Dyka, który dograł do niepilnowanego Kuty a ten mając przed sobą praktycznie pustą bramkę podwyższył wynik. Na honorowe trafienie szansę mieli jeszcze Szymkowicz oraz Wiśniowski ale pierwszy przestrzelił a strzał drugiego znakomicie obronił Urban. Podwyższyć wynik mogli także goście jednak strzał Dyki świetnie obronił Banek. Strzelca czekają teraz dwa ciężkie mecze wyjazdowe. Najpierw już w najbliższą sobotę Strzelec zagra z Kaskadą Kamionka a następnie zmierzy się z mocnym w tym sezonie zespołem Pogórza Wielopola.

0 komentarze:

Publikowanie komentarza