piątek, 18 lipca 2008

Zaczeło się ! Przygotowania seniorów

Zaczęły się ! W Strzelcu przygotowania do nowego sezonu 2008/2009. Nasza drużyna seniorów trenuje 3 razy w tygodniu natomiast w soboty będą rozgrywane springi. W drużynie Strzelca zabraknie w tym sezonie Stanisława Sypnia oraz Piotra Brysia. Stasiu przeszedł do Czarnych Jasło, Piotrek w nowym sezonie będzie występował w barwach jednej z drużyn 5 ligi krośnieńskiej. Obu piłkarzom dziękujemy za występy w naszej drużynie. Planowe rozpoczęcie rozgrywek naszej ligi to początek sierpnia. Jeśli tylko będziemy posiadać datę rozpoczęcia podamy na naszej stronie.

Swoje przygotowania rozpoczęli również juniorzy pod wodzą nowych trenerów, Mateusza Dyki oraz Łukasza Kalisztana. Nowym trenerom życzymy samych sukcesów w pracy szkoleniowej.

Już wkrótce umieścimy na naszej stronie terminarz naszej ligi. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszej strony, a także zapraszamy na mecze naszych drużyn.

0 komentarze:

Prześlij komentarz