poniedziałek, 28 lipca 2008

Wygrana w sparingu!

Zamczysko Odrzykoń- Strzelec Frysztak 0:2 (0:1)

Strzelec: Banek - Wiśniowski , Cyran, Mocek, Zieliński– Stawarz, Młocek, Lorenc, , Kalisztan - Urban, Czech oraz Grela


W rewanżowym sparingu nasza drużyna spisała się o wiele lepiej niż w pierwszym meczu, zwyciężając 0:2. Mimo osłabienia kilkoma zawodnikami zmiennicy potwierdzili, że można na nich liczyć. Nasza drużyna nastawiła się na grę z kontry co przy dobrze grającej obronie zwiastowało powodzenie. Miejscowi w pierwszej połowie stworzyli sobie lekką przewagę lecz okazji do zdobycia bramki nie mieli zbyt wiele, co skutecznie uniemożliwiała im obrona Strzelca. Strzelec miał swoje okazje m.in. Kalisztan po świetnym podaniu od Cyrana stanął przed szansą zdobycia bramki ale górą w tym pojedynku okazał się bramkarz Zamczyska. Jedna z kolejnych kontr zakończyła się podyktowaniem rzutu karnego po faulu na Urbanie. Krzyś w swoim stylu w biegł w pole karne „związał” nogi obrońcy a ten ratując się faulem powalił na ziemię naszego snajpera. Pewnym egzekutorem okazał się Jacek Mocek uderzając nie do obrony zdobył pierwszą bramkę. W drugiej połowie nasza gra się nie zmieniła nadal czekaliśmy na swoje szansy z kontry no i jedna z takich zakończyła się bramką. Kalisztan otrzymał podanie na prawe skrzydło, świetnym podaniem w pole karne obsłużył Młocka ten nie pilnowany pewnym strzałem głową umieścił piłkę w siatce. Końcówka mecz to kolejne szanse Strzelca okazje mieli m.in. Urban oraz świetny strzał Lorenca trafił w „spojenie” bramki. W drużynie gości największe zagrożenie stwarzał testowany u nas wcześniej Stec. Kolejny sparing odbędzie się w środę 30 lipca z Wisłokiem Wiśniowa.
Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

0 komentarze:

Publikowanie komentarza