piątek, 18 lipca 2008

Sezon 2007/2008 w Liczach

Zakończył się kolejny sezon Strzelca w V lidze dębickiej. Nasza drużyna zakończyła sezon na 8 miejscu z dorobkiem 43 punktów. U siebie Seniorzy wygrali 8 spotkań 2 zremisowali oraz 5 przegrali, na własnym boisku zdobyliśmy 22 bramki a straciliśmy 18. Strzelec na wyjazdach prezentował się trochę słabiej wygrał 5 meczy, zremisował 2 razy a 8 razy uznał wyższość gospodarzy. Na wyjazdach nasi zawodnicy strzelili 17 bramek, natomiast 22 brami stracili.

Najwięcej bramek w naszej drużynie strzelił Krzysztof Urban - 12, Dariusz Młocek - 7 oraz Łukasz Kalisztan i Stanisław Sypień po 3 bramki.

Więcej statystyk już wkrótce w dziale STATYSTYKI.

Naszym zawodnikom można życzyć udanego przyszłego sezonu w V lidze dębickiej, dużo strzelonych bramek, "ładnej dla oka" gry.

Nasza drużyna chciała również podziękować kibicom za gorący doping i zaprosić wszystkich wiernych kibiców na przyszły sezon.

0 komentarze:

Prześlij komentarz