piątek, 18 lipca 2008

Rezerwowi dali zwycięstwo

Strzelec Frysztak - Dromader Chrząstów 2 - 1 (1-0)
1-0 Urban 30'
1-1 Kula 62'
2-1 Pękosz 90'


Strzelec: Banek, - Dyka, Wiśniowski, Mocek, Wnęk(65Bryś), - Lorenc, Jamróg, Kalisztan, Ziobrowski(75Witalec), Sypień, - Urban(86Pękosz)


Po trzech meczach bez zwycięstwa Strzelec nareszcie zgarnął całą pulę i to nie z byle kim a wiceliderem tabeli zespołem Dromadera. Pierwsza połowa to niezła gra obu drużyn zakończona jednobramkowym prowadzeniem gospodarzy które w pełni oddawało przebieg wydarzeń na boisku. Już w 5 min po kapitalnej akcji Wnęka i Kalisztana z pierwszej piłki uderzał Urban jednak Petrykowski zdołał obronić. Chwilę później na bramkę gości strzelał Sypień jednak zbyt wysoko. Dromader poważnie zagroził bramce Banka dopiero w 28 min jednak Kula uderzył zbyt lekko i szansa przepadła. Jedyna bramka w tej części padła 2 min. później kiedy to w sytuacji sam na sam z Petrykowskim znalazł się Urban i precyzyjnym strzałem umieścił piłkę w siatce. W tej części szczęścia próbował jeszcze Ziobrowski jednak jego strzał z wolnego poszybował nad poprzeczką.
Druga połowa rozpoczęła się od ataków gości. Już w 55 min, tylko dzięki dobrej interwencji Banka udało się nie stracić gola. Kilka minut później bramkarz Strzelca był już bezradny kiedy znakomicie w polu karnym zachował się Kula strzelając z 7 metrów nie do obrony. Do końca spotkania oba zespoły dążyły do zdobycia bramki jednak do 90 min nie potrafiły sobie wypracować dogodnych okazji. Decydujący cios zadali rezerwowi Strzelca. W ostatniej minucie spotkania piłkę na środku boiska odzyskał Pękosz następinie trafiła ona do Wiotalca , który mimo iż był naciskany przez obrońcę pobiegł z nią pod linię końcową po czym odegrał na 3 metr gdzie nadbiegający Pękosz dopełnił formalności. Kolejnym przeciwnikiem Strzelca także we Frysztaku będzie drużyna Błękitnych Ropczyce, która pewnie zmierza do IV ligi. Miejmy nadzieję że i tym razem Strzelcowi uda się urwać punkty faworytowi.

0 komentarze:

Prześlij komentarz