piątek, 18 lipca 2008

Drugi "w plecy"

Strzelec Frysztak - Partyzant Mal-Bud Targowiska 0:4
Bramki: Zarzyka x2, Ginalski, Kwiatek

W dzisiejszym spotkaniu w drużynie Partyzanta testowanych było 3 zawodników (Płonka, Wilk, Gębarowski). Wszyscy bardzo dobrze dopasowali sie do zespołu z Targowisk. W drużynie seniorów zagrało także trzech juniorów (Kubal, Kubit, Jurczak)
Spotkanie przebiegało pod dyktando drużyny przyjezdnych. Po pierwszej połowie było 0:0, ale przewagę w grze miał zespół z Targowisk. Po zmianie stron boisko opuścił Kubal, za którego wbiegł na boisko Łukasz Kwiatek (powracający do gry po kontuzji). W 47 minucie po wrzutce piłkę głową do brami wpakował Zarzyka, który 59 minucie ponownie wpisał się na liste strzelców. Kolejna bramka to także zasługa Zarzyki, który mocno uderzył futbolówkę w światło bramki lecz bramkarz gospodarzy odbił piłkę na 11 metr wprost pod nogi Pawła Ginalskiego, który bez największych kłopotów skierował futbolówkę do bramki . Czwarta bramka padła w 80 minucie, gdy Zarzyka prostopadłym podaniem obsłużył Kwiatka, ten kiwnął bramkarza i wpakował piłkę do bramki, ustalając wynik spotkania.

źródło: partyzant.blo.pl